Зустріч Робочої групи проекту U4.01/12D

10 травня 2016 року в офісі JSO, м.Київ відбулася зустріч Робочої групи - виконавців сервісного контракту №2015/361-841 компанії «Brenk Systemplanung GmbH» проекту U4.01/12D міжнародної технічної допомоги Україні з кінцевими користувачами проекту (Реципієнтами) – Державною корпорацією «УкрДО «Радон», ДСП «ЦППРВ», ДСП «Київський ДМСК» та регулятором – Державною інспекцією ядерного регулювання України.

На зустрічі було розглянуто поточний стан виконання проекту U4.01/12D – «Реабілітація територій об'єктів / сховищ РАВ, що утворилися внаслідок аварії на ЧАЕС і знаходяться за межами зони відчуження». Завершено розгляд списку обладнання, необхідного для вилучення з ПуСО/ПЗВД радіоактивних відходів, транспортування їх в Зону відчуження (ПЗРВ «Буряківка), обговорено стан підготовки Технічних специфікацій списку обладнання для тендерного досьє. Реципієнтам було запропоновано більш
детально проаналізувати список обладнання та надати Виконавцеві специфікації щодо його придбання.

Виконавцем була представлена презентація та обговорення з Реципієнтами і Регулятором методології з ранжування безпеки та рекомендованої методології для реабілітації майданчиків ПуСО/ПЗВД.

Окрім цього, на зустрічі було переглянуто основні ризики при виконанні робіт з вилучення з ПуСО/ПЗВД радіоактивних відходів, транспортування в Зону відчуження, заходи щодо їх усунення та запропоновано оновлення Журналу ризиків для 6-ти місячного звіту за контрактом.

СТРІЧКА ОСТАННІХ НОВИН


ПОСИЛАННЯСПІВРОБІТНИЦТВО