Завершені роботи з розробки проектної документації на будівництво сховища осклованих високоактивних відходів проміжного зберігання, які будуть повертатися з Російської Федерації.

Завершені роботи з реалізації важливого етапу з розробки проектної документації на будівництво сховища осклованих високоактивних відходів проміжного зберігання, які будуть повертатися з Російської Федерації після переробки відпрацьованого ядерного палива українських АЕС.

22 червня 2016 року Державне підприємство «Укрдержбудекспертиза» надало експертний звіт з позитивним висновком щодо проектної документації за ТЕО «Будівництво сховища для проміжного зберігання високоактивних відходів (ВАВ), які повертаються з РФ після переробки відпрацьованого ядерного палива українських АЕС».

ТЕО розроблене ДП «НТЦ КПРВ» (замовник будівництва - ДСП «ЦППРВ») в рамках базової Угоди між Урядами України та Російської Федерації з питань переробки ядерного палива, якою передбачено зобов΄язання Україною повернути на свою територію продукти переробки відпрацьованого палива-оскловані високоактивні радіоактивні вдходи.

У ТЕО передбачені відповідні рішення щодо дотримання нормативних вимог з питань санітарного і епідеміологічного благополуччя населення, ядерної та радіаційної безпеки, енергозбереження.

СТРІЧКА ОСТАННІХ НОВИН


ПОСИЛАННЯСПІВРОБІТНИЦТВО