Відбулась селекторна нарада

19 вересня 2016 року у офісі JSO Європейської Комісії (м.Київ, вул.Володимирська, 49а) відбулася селекторна нарада про стан та подальші дії по проекту міжнародної технічної допомоги Україні «Удосконалення поводження з радіоактивними відходами, які перебувають у законсервованих сховищах спецпідприємств Державної корпорації «Українське державне об’єднання «Радон», код проекту U4.01/11D.

У нараді прийняли участь:

- представники Виконавця проекту TUV NORD EnSys Hannover GmbH & Co.KG, Німеччина

- представники Реципієнта проекту Державної корпорації «Українське державне об'єднання «Радон» генеральний директор Мельниченко В.П., заступник генерального директора Перевозник В.О.

- представник Бенефіціара проекту начальник відділу реалізації Державної політики у сфері поводження з радіоактивними відходами Державного агентства України з управління зоною відчуження Сапогов О.М.

На нараді розглянуті питання про стан виконання Контракту № NSI/2014/348-369 від 24.09.2014 в частині розробки технічних рішень, технології та звіту з аналізу безпеки для вилучення радіоактивних відходів з сховищ твердих радіоактивних відходів, сортування, кондиціювання і упаковки відходів для тимчасового зберігання, транспортування і (зрештою) захоронення.

Враховуючи, що виконавцем проекту не було виконано зумовлений контрактом обсяг робіт, Європейською Комісією було прийняте рішення про припинення контракту.

Зважаючи на це обладнання для виконання робіт з вилучення РАВ зі сховища №1 Дніпропетровського ДМСК поставлятись не буде.

СТРІЧКА ОСТАННІХ НОВИН


ПОСИЛАННЯСПІВРОБІТНИЦТВО