Відбувся перший міжнародний тренінг STONE під егідою Інтерполу з попередження та протидії контрабанді ядерних матеріалів.

В продовження домовленостей, досягнутих у лютому цього року між Національною поліцією України та Генеральним секретаріатом Інтерполу, за фінансової підтримки Уряду Канади, в період з 16 по 18 травня у м. Києві проведений спільний семінар під егідою Інтерполу з попередження та протидії контрабанді ядерних матеріалів для представників правоохоронних органів України та державних установ.

Участь у семінарі прийняли представники центральних органів виконавчої влади та державних установ, зокрема: Національної поліції, СБУ, АДПСУ, Державної інспекції ядерного регулювання України, Державної фіскальної служби, ДСНС, Національної гвардії України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Державного агентства України з управління зоною відчуження, Державної корпорації «УкрДО «Радон», Державних спеціалізованих підприємств «Київський ДМСК» та «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами».

Мета семінару: Ознайомлення представників зацікавлених правоохоронних органів та державних установ з особливостями та відповідними сучасними методиками протидії контрабанді ядерних матеріалів на державному кордоні, а також напрацювати єдиний національний міжвідомчий механізм співробітництва у протидії злочинам у вказаній сфері.

Вказаний семінар є першим з циклу ряду тренінгів, робочих зустрічей та практичних операцій комплексного міжнародного проекту Інтерполу STONE для правоохоронних органів України, які беруть участь у протидії злочинам у вказаній сфері.Фотографії взяті з офіційного сайту Департаменту Інтерполу та Європолу

спільний семінар з попередження та протидії контрабанді ядерних матеріалів
спільний семінар з попередження та протидії контрабанді ядерних матеріалів
спільний семінар з попередження та протидії контрабанді ядерних матеріалів

СТРІЧКА ОСТАННІХ НОВИН


ПОСИЛАННЯСПІВРОБІТНИЦТВО