Відбувся другий міжнародний тренінг STONE за напрямком виконання операцій з виявлення ядерної контрабанди, розслідування даних випадків на кордоні.

В Навчальному центрі підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота в рамках реалізації проекту Генерального секретаріату міжнародної організації кримінальної поліції - Інтерпол "STONE" в Україні з представниками Державної прикордонної служби України, Державної фіскальної служби, Служби безпеки України, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції, Державної інспекції ядерного регулювання та Державного агентства з управління зоною відчуження з 6 по 8 червня проведений другий етап проекту, а саме міжнародний тренінг за напрямком виконання операцій з виявлення ядерної контрабанди, розслідування даних випадків на кордоні.

Під час участі у даному тренінгу представники ДАЗВ та ДК «УкрДО «Радон» активно приймали участь у організації та проведенні практичних занять з використанням сучасного обладнання з виявлення радіоактивних речовин та ядерних матеріалів. Учасники тренінгу ознайомились з порядком використання даного обладнання, заходами, які виконуються під час виявлення небезпечних речовин на державному кордоні, організацією взаємодії відомств під час реагування на дані випадки. За результатами тренінгу будуть зроблені підсумки та визначені заходи щодо реалізації третього етапу проекту "STONE" під час проведення практичного тренінгу на державному кордоні у липні 2017 року.

СТРІЧКА ОСТАННІХ НОВИН


ПОСИЛАННЯСПІВРОБІТНИЦТВО