На спецкомбінати ДК «УкрДО«Радон» поставлено частину обладнання для аварійних бригад

У липні місяці 2017 року у відповідності з Проектом ІСЯБ U4.01/12BD Частина ІІ «Обладнання для аварійного реагування на спецкомбінатах Державної корпорації «Радон» та для реабілітації майданчиків сховищ РАВ», що фінансується Європейською Комісією, на спецкомбінати ДК «Укр До «Радон» поставлено частину обладнання для аварійних бригад.

Також поставлений комплект обладнання на ДСП «Київський ДМСК» для вилучення радіоактивних відходів з пунктів спеціальної обробки транспортних засобів та пунктів зберігання відходів дезактивації, що розташовані за межами Чорнобильської зони відчуження.

Проведені відповідні навчання з фахівцями спецкомбінату по експлуатації обладнання та його випробування в лабораторних і польових умовах.

Впровадження обладнання сприятиме підвищенню безпеки поводження з твердими радіоактивними відходами, які утворилися внаслідок аварії на ЧАЕС і знаходяться за межами зони відчуження та створенню інтегрованої автоматизованої системи радіаційного моніторингу навколишнього середовища на державних спеціалізованих підприємствах ДК «УкрДО «Радон» і вдосконаленню системи аварійного реагування при ліквідації радіаційних аварій в Україні

СТРІЧКА ОСТАННІХ НОВИН


ПОСИЛАННЯСПІВРОБІТНИЦТВО