На ДСП «Київський ДМСК» відбувся візит групи іноземних експертів для оцінки поточного стану пункту захоронення радіоактивних відходів.

26 липня 2017 року на ДСП «Київський ДМСК» відбувся візит групи іноземних експертів для оцінки поточного стану пункту захоронення радіоактивних відходів (ПЗРВ) та напрямків подальшої роботи в рамках розвитку Програми Глобального партнерства, а саме: Бельгії, Великобританії, Канади, Сирії, США, Франції та України. В їх числі керівник та заступник керівника Програми Глобального партнерства, директор проекту, керівник та консультант офісу НАТО в Україні, представники державного департаменту енергетики США та департаменту безпеки США, а також інші фахівці, асистенти та радники з питань, пов΄язаних з реалізацією проектів направлених на зменшення радіаційних загроз в Україні.

Приймав делегацію Ходорівський М.С. – директор ДСП «Київський ДМСК».

Під час візиту експертам, представникам країн донорів надана інформація про об΄єкт поводження з РАВ, поточний стан ПЗРВ, існуючі обмеження для вилучення РАВ зі сховищ, типи контейнерів, що використовуються для зберігання та транспортування РАВ.

Обговорені питання щодо подальшої роботи в напрямку перетворення ПЗРВ в пункт тимчасового зберігання РАВ.

СТРІЧКА ОСТАННІХ НОВИН


ПОСИЛАННЯСПІВРОБІТНИЦТВО