ДАЗВ та Атомпрофспілка затвердили для ДК «УкрДО «Радон» схему посадових окладів працівників

Державне агентство України з управління зоною відчуження і Профспілка працівників атомної енергетики та промисловості України 5 лютого затвердили зміни та доповнення до Галузевої угоди. Цим документом було затверджено єдину тарифну сітку розрядів з оплати праці (схему посадових окладів) співробітників Державної корпорації «Українське державне об’єднання «Радон» (ДК «УкрДО «Радон»).

«Цей крок надзвичайно важливий, адже таким чином ми приводимо трудові відносини на підприємствах корпорації у відповідність з останніми змінами законодавства. Це дозволить нам активніше залучати до роботи професійних фахівців та припинити відтік висококваліфікованих кадрів», –підкреслив Голова ДАЗВ Віталій Петрук.

ДК «УкрДО «Радон» та головне підприємство корпорації – «Центральне підприємство з поводження з радіоактивними відходами» (ДСП «ЦППРВ») –єдині в Україні національні експлуатуючі структури з поводження з радіоактивними відходами на стадії їх довгострокового зберігання.

За словами Голови Атомпрофспілки України Валерія Матова, сьогодні зроблено великий крок для комплектації підприємств корпорації «Радон» кваліфікованими працівниками, забезпечення для них гідного рівня заробітної плати та оптимального соціального пакету.

Окрім того, було наголошено на необхідності об’єднання зусиль ДАЗВ та Атомпрофспілки для розроблення єдиної тарифної сітки для всіх підприємств зони відчуження. Наразі триває збір обґрунтованих пропозицій та розрахунків від підприємств, що входять до сфери управління ДАЗВ. З представниками Атомпрофспілки їх планують обговорити цьогоріч у квітні.

СТРІЧКА ОСТАННІХ НОВИН


ПОСИЛАННЯСПІВРОБІТНИЦТВО