Фахівці підприємств Корпорації підвищили кваліфікацію з питань радіаційної безпеки поводження з РАВ

Керівники та інженерно-технічний персонал п’яти підприємств Державної корпорації «Українське державне об’єднання «Радон» (ДК «УкрДО «Радон»), що працюють в галузі поводження з радіоактивними відходами, наприкінці березня пройшли навчання з підвищення кваліфікації. Курс лекцій, проведений фахівцями Українського радіологічного учбового центру (УРУЦ), був присвячений радіаційній безпеці поводження з радіоактивними відходами.

За результатами навчання слухачам були вручені свідоцтва про підвищення кваліфікації та атестати.

Інформаційна довідка:

Державний вищий навчальний заклад післядипломної освіти - Український радіологічний учбовий центр (УРУЦ) – створений спільним наказом Міністерства у справах захисту населення від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та Державного комітету України з ядерної та радіаційної безпеки від 09 листопада 1993 року № 170/1/188.

Метою створення УРУЦ було проведення підвищення кваліфікації фахівців, які працюють в галузі радіоекології, радіометрії, радіаційної та ядерної безпеки, поводження з джерелами іонізуючих випромінювань, у тому числі з радіоактивними відходами. Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 вересня 2011 року № 878-р УРУЦ було передано до сфери управління Державного агентства України з управління зоною відчуження.

СТРІЧКА ОСТАННІХ НОВИН


ПОСИЛАННЯСПІВРОБІТНИЦТВО