Урочистий захід з приводу вдалого завершення проекту міжнародної технічної допомоги

06 червня 2018 року відбувся урочистий захід з приводу вдалого завершення проекту міжнародної технічної допомоги «Обладнання для аварійного реагування на спеціалізованих підприємствах Державної Корпорації «Радон» і для реабілітації місць зберігання радіоактивних відходів U4.01/12BD Частина II.» який проходив на території ДСП «Київський ДМСК».

Перша частина заходу була присвячена підведенню підсумків щодо проведених робіт за проектом, у якій з промовами виступили директор ДСП «Київський ДМСК» Ходорівський Михайло Степанович, Голова ДАЗВ Петрук Віталій Вікторович, представник Європейського Союзу Ганс ван Влієт, Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс, директор Спільного Офісу Підтримки (JSO) Девід Корбет, директор UAB LOKMIS Янас Бамбуліс, Генеральний директор ДК «УкрДО «Радон» Андрій Бургомістренко.

«Україна продовжує вдосконалювати свою інфраструктуру поводження з радіоактивними відходами, щоб підвищити радіаційну безпеку країни. Обладнання, яке ми отримали буде використовуватись для реагування на радіаційні аварії, що виникають у ході використання та передачі на зберігання радіоактивних матеріалів, а також для вилучення та перевезення до сховищ РАВ чорнобильського походження з пунктів тимчасової локалізації, що знаходяться за межами зони відчуження», – розповідає голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Віталій Петрук.

Андрій Бургомістренко висловив слова подяки команді яка працювала над проектом та нагородив грамотою за особистий внесок та зразкове відношення до виконання завдань за проектом Ходорівького Михайла Степановича.

Протягом другої частини заходу Ходорівський М.С. провів демонстрацію обладнання, яке поставлено в рамках зазначеного проекту.


Коротка довідка по проекту:

Мета проекту:
проектування, виготовлення, постачання, монтаж, налагодження, тестування, технічне і після продажне обслуговування обладнання, яке буде використовуватись бригадами аварійного реагування на спеціалізованих підприємствах ДК «УкрДО «Радон», а також для реабілітації місць зберігання радіоактивних відходів.

Донор:
Європейський союз в особі Європейської Комісії

Бенефіціар:
Державне агентство України з управління зоною відчуження

Виконавець:
Закрита акціонерна компанія з обмеженою відповідальністю «Локміс»

Реціпієнти:
Дрежавні спеціальні комбінати Корпорації - ДСП "Дніпропетровський ДМСК", ДСП "Київський ДМСК", ДСП "Львівський ДМСК", ДСП "Одеський ДМСК" та ДСП "Харківський ДМСК".

Термін реалізації проекту:
02.01.17 - 03.06.2018

СТРІЧКА ОСТАННІХ НОВИН


ПОСИЛАННЯСПІВРОБІТНИЦТВО