ДСП "Львівський ДМСК" продемонстрував високий рівень готовності аварійної бригади до ліквідації надзвичайних ситуацій

Аварійна бригада ДСП «Львівський ДМСК» взяла участь у комплексних показових навчаннях під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Міжнародного аеропорту «Львів».

Під час показового навчання з реагування на аварійну посадку повітряного судна та виявлення радіоактивного матеріалу в незаконному обігу, аварійна бригада ДСП «Львівський ДМСК» за командою «Невідкладно» прибула до місця виявлення радіоактивного матеріалу та вилучила його для подальшого зберігання на ліцензованому об`єкті.

Також, підприємство продемонструвало можливості спеціалізованого обладнання, приладів радіаційної розвідки та дозиметричного контролю, які були отримані у рамках міжнародної технічної допомоги.

За словами учасників заходу, всі роботи з вилучення радіоактивного матеріалу аварійною бригадою було проведено з неухильним дотриманням заходів радіаційної безпеки та вимог чинного законодавства. Аварійна бригада ДСП «Львівський ДМСК» продемонструвала високий рівень готовності до ліквідації надзвичайних ситуацій.

СТРІЧКА ОСТАННІХ НОВИН


ПОСИЛАННЯСПІВРОБІТНИЦТВО