Державне спеціалізоване підприємство
"Об'єднання "Радон"

35 років від дня аварії на Чорнобильській АЕС

В ніч на 26 квітня 1986 року сталася наймасштабніша техногенна катастрофа в історії – аварія на Чорнобильській атомній електростанції, спричинена вибухом і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку.

Відтоді кожен усвідомлює всю незахищеність людства перед катастрофами планетарного масштабу та живе з великою тривогою за майбутнє.

Страшна  аварія на Чорнобильській АЕС стала для усіх уроком, за який заплачено дорогою ціною, покалічила багато людських доль, а аналіз її наслідків говорить про те, що застосування досягнень науки і техніки є дуже складною та відповідальною справою.

Розміри катастрофи могли б бути ще більшими і жахливішими, якби одразу на її ліквідацію ціною власного життя та здоров’я не вступили пожежні, військові, медики, правоохоронці, вчені та добровольці.

26 квітня – день, коли ми згадуємо величний подвиг учасників ліквідації та дякуємо їм за та мужність і саможертовність.

Колектив Державного спеціалізованого підприємства «Об’єднання «Радон» глибоко сумує з приводу жахливої події, що сталася на Чорнобильській атомній електростанції 35 років тому, і разом з усім світом вшановує пам’ять тих, хто ставши в обороні мільйонів інших життів, подарував безпеку та шанс теперішньому  та майбутнім поколінням.

На сьогодні питання ефективного використання і відновлення радіоактивно забруднених територій, соціальний захист ліквідаторів, постраждалих від наслідків Чорнобильської катастрофи та недопущення у майбутньому шкоди від «мирного атому» – одні із основних завдань Української держави.

Ми націлені і надалі працювати за напрямком діяльності у сфері поводження з радіоактивними відходами з метою оперативного реагування на аварійні ситуації, ліквідації радіаційних аварій на території України для збереження здоров’я та спокою її жителів.  

 

В.о. директора ДСП «Об’єднання «Радон»                                                                                                                                                                                        Андрій ТОЛПІК

Фото

Інщі

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram