Державне спеціалізоване підприємство
"Об'єднання "Радон"

БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ. У ПРІОРИТЕТІ – ЖИТТЯ!

Наразі ПЗРВ спеціалізованого підприємства знаходяться в режимі контролю і спостережень. Персонал та працівники, що можуть дістатися до робочих місць або знаходяться там постійно, забезпечують моніторинг за станом сховищ радіоактивних відходів та самих відходів і оточуючого природного середовища, забезпечують фізичний захист об’єктів, енергозабезпечення тощо.

Для укриття людей на випадок вторгнення і обстрілів на ПЗРВ міжобласних філій та центрального виробничого майданчика було облаштовано сховища за усіма правилами цивільної оборони, що показані на фотографіях нижче.

Укриття розраховані на перебування персоналу у кількості від 2 до 6 осіб, які знаходяться на робочих місцях. У сховищах є ручний інструмент для розбирання завалів у випадку обрушення під час обстрілів, а також передбачений запас води і харчів.

Постійно виконується ротація охорони, видано засоби захисту, наявні бронежилети та шоломи. Перебування персоналу на ПЗРВ відбувається у відповідності до встановленого графіку.

Показники потужності дози гамма-випромінювання знаходяться у діапазоні від 0,09 до 0,22 мкЗв/год та не перевищують рівнів, які фіксувалися до початку бойових дій.

При візуальному обстеженні жодних порушень у роботі системи фізичного захисту сховищ не виявлено. Виходу радіонуклідів зі сховищ РАВ у довкілля не відбувається.

Заступник директора з виробничих питань — Ірина ПОЛЯКОВА

 

Фото

Інші

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram