Державне спеціалізоване підприємство
"Об'єднання "Радон"

ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ОБ’ЄДНАННЯ «РАДОН» Безпека на підприємстві, що займається поводженням з радіоактивними відходами

У період з 24 лютого до середини 25 лютого 2022 року (13:00), ДСП «Об’єднання Радон»: ЦВМ (м. Київ), Дніпровська міжобласна філія, Львівська міжобласна філія, Одеська міжобласна філія та Харківська міжобласна філія перебувають в режимі контролю та спостережень. Будь – які дії з поводження з радіоактивними відходами, в тому числі перевезення радіоактивних матеріалів – припинені. Інцидентів щодо порушення цілісності сховищ радіоактивних відходів і виходу радіонуклідів у довкілля не відбувалось.

Інтегровані автоматизовані системи радіаційного моніторингу «Нувія» (ІАСРМ «Нувія») фіксують потужності дози гамма-випромінювання у межах 11-17 мкР/год на всіх пунктах зберігання радіоактивних відходів підприємства.

Інформація отримана і проаналізована Поляковою І. від Мовчана С., Овраменка С., Мірошника В., Свити С., Іванова Р., Степанчука О., Панасюка С., Воробйова О.

На рисунку відображені дані з монітора ІАСРМ «Нувія» центрального виробничого майданчика 25.02.2022, 11:39.

заступник директора з виробничих питань — Ірина ПОЛЯКОВА

Інші

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram