Державне спеціалізоване підприємство
"Об'єднання "Радон"

Підписання колективного договору на 2019 – 2024 роки ДСП «Об’єднання Радон»

19 грудня 2019 року відбулися загальні збори трудовго колективу Державного спеціалізованого підприємства «Об’єднання «Радон» щодо обговорення та підписання колективного договору на 2019 – 2024 роки.
Цим колективним договором регулюються норми і гарантії, права та взаємні обов’язки Сторін стосовно врегулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин.
В порядку денному засідання були винесені питання щодо розгляду загальних положень договору включно з пропозиціями від Атомпрофспілки. Також була внесена пропозиція щодо уповноваження голови первинної профспілкової організації Підприємства на підписання колективного договору від імені трудового колективу Підприємства. Було вирішено підтримати вищевказані пропозиції і погодити підписання договору з боку роботодавця в особі генерального директора Буксанчука Ігоря Євгеновича та представника трудового колективу Ігнатюка Євгенія Олександровича.
За словами генерального директора Підприємства Буксанчука І.Є.: «Колективний договір укладено з метою посилення соціального захисту працівників Підприємства, підвищення ефективності праці, удосконалення організації та оплати праці, створення безпечних і нешкідливих умов праці та поліпшення медико-соціальної допомоги, забезпечення соціальних гарантій працівникам, запобігання трудовим конфліктам.»

Фото

Інщі

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram