Державне спеціалізоване підприємство
"Об'єднання "Радон"

Міжнародна співпраця ДСП «Об’єднання» Радон» на #ICONS2020

13 лютого 2020 року продовжила роботу Міжнародна конференція з питань ядерної безпеки, організатором якої є МАГАТЕ.
Начальник управління з міжнародного співробітництва та розвитку ДСП «Об’єднання» Радон» Любов Зінкевич представила стендову доповідь щодо реалізації проєкту “Інформаційна кампанія з інформування громадськості щодо амністії покинутих відпрацьованих джерел іонізуючого випромінювання”, який виконується за підтримки Державного департаменту США через Окріджську національну лабораторію.
Згаданий проєкт є пілотним і буде проведений на території найбільш промислово завантаженої Дніпропетровської області. Передбачається тісна співпраця з різними групами населення, щоб донести до них інформацію про шкоду, яку можуть нанести радіоактивні матеріали при неналежному поводженні.
«Головна мета проєкту – виявити та зібрати покинуті джерела іонізуючого випромінювання, передати їх до сховищ для безпечного зберігання. Крім того, у разі успішної реалізації проєкту, його дію буде поширено і в інших областях України» – зазначив генеральний директор ДСП «Об’єднання «Радон» Ігор Буксанчук.
Доповідь ДСП «Об’єднання» Радон» привернула увагу учасників конференції. Зокрема, представники Малайзії заявили про можливу співпрацю з Україною та відмітили, що у їхній країні також існують проблеми з покинутими джерелами, але відсутні проєкти, подібні до українського.

Фото

Інщі

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram