Державне спеціалізоване підприємство
"Об'єднання "Радон"

Україна на #ICONS2020

В понеділок, 10 лютого 2020 року, у Відні в штаб-квартирі МАГАТЕ розпочала роботу Міжнародна конференція з фізичної ядерної безпеки «Підтримка та зміцнення зусиль» #ICONS2020 (International Conference on Nuclear Security «Sustaining and Strengthening Efforts»).
У роботі конференції бере участь делегація України, до складу якої входять і представники ДСП «Об’єднання «Радон».

На міністерському сегменті конференції відбувалося проголошення національних заяв країн-учасниць МАГАТЕ. У заяві Голови делегації України — заступника Міністра енергетики та захисту довкілля з питань європейської інтеграції Костянтина Чижика було наголошено:
• Україна визнає центральну роль МАГАТЕ у сприянні міжнародному співробітництву у підтримці зусиль держав щодо забезпечення безпеки цивільних ядерних та інших радіоактивних матеріалів.
• Україна визнає фізичний захист ключовим елементом ядерної безпеки та підкреслює важливість обміну інформацією та передовою практикою у відповідних сферах.
• Україна продовжує розширювати власні технічні можливості з метою протистояти викликам та ризикам ядерної безпеки.
Робота конференції продовжується, зокрема її науково-технічний сегмент.

Довідково: Попередня конференція, проведена в 2016 році, залучила понад 2000 учасників, у тому числі 47 урядових відомств, з 139 країн-членів і 29 міжурядових та неурядових організацій.

Фото

Інщі

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram