Державне спеціалізоване підприємство
"Об'єднання "Радон"

Нагородження працівників Львівської міжобласної філії з нагоди Дня Незалежності України

З нагоди 30-річчя Незалежності України директор Львівської міжобласної філії Андріан Миколайович Літвін, за дорученням керівника підприємства Олексія Вікторовича Тарасенка, вручив урядові та відомчі відзнаки працівникам Львівської міжобласної філії.

Титаренко Олексій Федорович, провідний інженер з обліку радіоактивних відходів регіонального центру обліку радіоактивних відходів Львівської міжобласної філії, нагороджений Подякою Прем`єр-міністра України за сумлінну працю та вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку сфери охорони навколишнього природного середовища.

За зразкове виконання службових обов`язків та високий професіоналізм Подяку Державного агентства України з управління зоною відчуження отримали: Вовк Роман Романович, Степанчук Олександр Анатолійович, Дунець Роман Олександрович, Пукало Зоряна Володимирівна, Павлов Олександр Олексійович, Прохорова Олена Олександрівна та Малишин Володимир Миколайович.

У словах привітання директор філії Андріан Літвін виразив щирі слова подяки за плідну співпрацю та професійний підхід до вирішення поставлених завдань.

Фото

Інші

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram