Державне спеціалізоване підприємство
"Об'єднання "Радон"

РАЗОМ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ БЕЗПЕКИ Співпраця спеціалістів Державної служби з надзвичайних ситуацій та спеціалістів Державного спеціалізованого підприємства «Об’єднання «Радон»

27.02.2022 близько 00:00-00:20 унаслідок бомбардування поблизу с. Пирогово у районі розташування Центрального виробничого майданчика ДСП «Об’єднання «Радон» стався потужний вибух.

Фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) об 08.15 прибули до ПЗРВ ЦВМ ДСП «Об’єднання «Радон» з метою обстеження місця події і проведення вимірювань.

Разом з фахівцями ДСНС обстеження системи фізичного захисту і радіаційної обстановки в умовно «брудній» і умовно «чистій» зонах провели начальник ПЗРВ ЦВМ – Овраменко С.В., заступник директора з виробничих питань – Полякова І.О., начальник станції дезактивації – Мехеда Г.Г. та головний інженер ЦВМ – Дьомін Р.В.

Зафіксовані фахівцями ДСНС значення радіаційного фону на території умовно «брудної» зони ПЗРВ ЦВМ знаходяться в межах 0,09-0,20 мкЗв/год.

Про дану подію пишуть:

https://www.facebook.com/MNS.GOV.UA/posts/pfbid02TXtnYCLQjdAE78Htw6Gf7XURZYZEoF5BLHTutLFwN7wwvpBmWsGmw5SdM7WYgDxrl 

https://kyiv.tsn.ua/informaciya-pro-vluchennya-snaryadiv-u-punkt-zahoronennya-radioaktivnih-vidhodiv-u-kiyevi-ne-vidpovidaye-diysnosti-1990429.html 

https://www.ukrinform.ua/rubric-ato/3414545-u-dsns-zapevnaut-so-snaradi-rf-ne-vlucili-u-misca-zahoronenna-radioaktivnih-vidhodiv-v-kievi.html

 

Інші

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram