Державне спеціалізоване підприємство
"Об'єднання "Радон"

20 листопада 2019 року на ДСП «Львівський ДМСК» було проведено 6-ти годинне спеціальне об'єктове навчання з питань цивільного захисту з особовим складом на тему «Визначення готовності Аварійної бригади та об'єктових формувань цивільного захисту ДСП «Львівський ДМСК» до виконання завдань за призначенням».

20 листопада 2019 року на ДСП «Львівський ДМСК» було проведено 6-ти годинне спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту з особовим складом на тему «Визначення готовності Аварійної бригади та об’єктових формувань цивільного захисту ДСП «Львівський ДМСК» до виконання завдань за призначенням».
Основну увагу було приділено контролю готовності саме Аварійної бригади. Зокрема після проведення оповіщення особового складу, його збору, перевірки готовності Аварійної бригади та об’єктових формувань цивільного захисту, Аварійна бригада на двох автотранспортних засобах — спецавтомобілях ГАЗ-33106 ОТ-20А (Валдай) та АВ СПЛАВ СО21У11-02 (на базі шасі ІУЕСО), здійснила марш до місця виникнення «Радіаційної аварії» на пункті захоронения радіоактивних відходів ДСП «Львівський ДМСК» та в подальшому практично відпрацювала питання за ввідною по навчанню. При цьому персоналом Аварійної бригади практично проведено таку роботу.
Особовий склад Аварійної бригади всі завдання виконував фахово, з проявом розумної ініціативи; прилади радіаційної розвідки і дозиметричного контролю, засоби зв’язку та засоби захисту використовувалися належним чином, з врахуванням ситуації та обставин.
Завдяки отриманій міжнародній технічній допомозі Аварійна бригада підприємства на цей час укомплектована усім необхідним майном та обладнанням і готова до виконання завдань за призначенням.
За результатами навчання рівень готовності Аварійної бригади та об’єктових формувань цивільного захисту ДСП «Львівський ДМСК» до виконання завдань за призначенням визначено як «Готові».

Фото

Інщі

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram