Державне спеціалізоване підприємство
"Об'єднання "Радон"

УВАГА!!! ШАНОВНІ ЗАМОВНИКИ ПОСЛУГ ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ОБ’ЄДНАННЯ «РАДОН»

У зв’язку з введенням воєнного стану в Україні починаючи з 24 лютого 2022 року ДСП «Об’єднання «Радон» не здійснює перевезення радіоактивних матеріалів, у тому числі радіоактивних відходів, територією України у зв’язку з існуючою потенційною загрозою втрати контролю над радіоактивними матеріалами, що може призвести до радіаційної аварії.


Повідомляємо:
Замовникам і виробникам радіоактивних відходів, які планують укласти договори на надання послуг з передачі на зберігання радіоактивних відходів та їх перевезення, пропонуємо відтермінувати укладання договорів до закінчення воєнного стану в Україні.
Замовникам і виробникам радіоактивних відходів, з якими вже укладені договори на надання послуг з передачі на зберігання радіоактивних відходів та їх перевезення, послуги будуть надані після закінчення воєнного стану в Україні. За необхідності умови договорів будуть переглянуті в частині перенесення строку надання послуг або терміну дії договору.
Нормативні посилання.
Указ Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні».
Постанова Кабінету Міністрів України від 15.10.2004 №1373 «Про затвердження Положення про порядок здійснення перевезення радіоактивних матеріалів територією України».

  • Заступник директора з виробничих питань — Ірина ПОЛЯКОВА
  • Начальник виробничо – технічного управління — Олексій ЖИВОТЕНКО

Інші

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram