Державне спеціалізоване підприємство
"Об'єднання "Радон"

Відбувся другий етап реформи системи поводження з радіоактивними відходами

Державне спеціалізоване підприємство «Об’єднання «Радон» реалізувало другий етап реформи системи поводження з РАВ на території України за межею зони відчуження.
Як зазначив генеральний директор ДСП «Об’єднання «Радон» Ігор Буксанчук: «На першому етапі було створено нове єдине Державне спеціалізоване підприємство «Об’єднання «Радон» до складу якого приєднано спеціалізовані комбінати по поводженню з РАВ на території України, на правах безбалансових міжобласних філій – Дніпровської, Київської, Львівської, Одеської та Харківської.
На другому етапі припинено Київську міжобласну філію та створено центральний виробничий майданчик».
«Вказані зміни матимуть додатковий позитивний вплив на виробничу діяльність підприємства і в повній мірі забезпечать виконання робіт з переробки, кондиціонування, зберігання, перевезення РАВ та ліквідації радіаційних аварій», — каже заступник директора з технічних питань та фізичного захисту ДСП «Об’єднання «Радон» Михайло Ходорівський.
Зважаючи на територіальне розміщення, дані зміни зумовлять уникнення дублювання функцій підрозділів міжобласної філії та центрального офісу, полегшать їх взаємодію та призведуть до додаткового покращення керованості виробничими процесами та економії адміністративних витрат в майбутньому.
Довідково:
Перший етап реформи за 5 місяців 2019 року дозволив зекономити понад 10 мільйонів гривень, в 2020 році економія склала понад 30 мільйонів гривень та спрямована на посилення фізичного захисту, автоматизації процесів, та розбудову інфраструктури об’єктів по поводженню з РАВ, що у підсумку дозволить мінімізувати негативний вплив РАВ на населення та навколишнє природне середовище»

Інщі

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram