Державне спеціалізоване підприємство
"Об'єднання "Радон"

З 16 березня у ДСП «Радон» вжито усіх заходів з метою попередження виникнення гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом Covid-19

З 16 березня у Державному спеціалізованому підприємстві «Об’єднання «Радон» вжито усіх заходів з метою попередження виникнення гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом Covid-19, на основі відповідних рекомендацій МОЗ та рішень Уряду, наказів та розпоряджень ДАЗВ.
Усім працівникам надано можливість дистанційно виконувати свої посадові обов’язки або скористатися законним правом на відпустку. Також з минулого тижня, для батьків, які мають дітей віком до 14 років, запроваджений перехід на гнучкий графік роботи. Керівникам структурних підрозділів Підприємства рекомендовано проводити робочі зустрічі та наради переважно в телефонному чи онлайн режимі. У разі необхідності — за присутності не більше ніж 10 осіб.
Запроваджено усі необхідні заходи з дотримання правил особистої гігієни та дезінфекції робочих місць.
На виконання наказу ДАЗВ від 16.03.2020 №58-20 «Про організацію роботи ДАЗВ на період дії карантину» на Підприємстві виконується в процесі трудової діяльності план заходів щодо запобігання епідемії (пандемії) коронавірусу COVID-19 в зоні відчуження та зоні безумовного (обов’язкового) відселення, на підприємствах, установах та організаціях, що належать до сфери управління ДАЗВ. Кожного понеділка інформація про виконання заходів Плану на Підприємстві надається до Координаційного центру оперативного управління ДП «ЦОТІЗ».
З метою забезпечення виконання пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», щоденно надається інформація за встановленою формою до Координаційного центру оперативного управління ДП «ЦОТІЗ».
Під час терміну дії карантину здійснюється обмежений доступ сторонніх осіб на території Підприємства.

Фото

Інщі

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on telegram